Co może odstraszyć naszych obserwatorów?

Moe Img 456.jpg

Zbieranie obserwatorów to trudna praca i na początku może zupełnie nie przynosić efektów. Jednka kiedy uda nam się uzbierać naszą wymarzoną liczbę i stworzyć w miarę zgraną społeczność, dalej możemy ją stracić.

Jak pokazuje praktyka niejednego influencera, jedno złe słowo może całkowicie przekreślić naszą karierę i zepchnąć nas na margines. Jakie zachowania najbardziej szkodzą naszemu internetowemu wizerunkowi?

Nigdy nie pozwól sobie na hipokryzję, Jeśli coś wyśmiewasz, nigdy sam tego nie rob. Nie mów też zachowań, które piętnujesz i nie stosuj podwójnych standardów. A jeżeli to zrobisz, wcale nie mów, że zmieniłeś zdanie i nie próbuj wytłumaczyć, że twoja sytuacja jest inna. To właśnie Cię pogrąży. A kiedy ktoś wytknie Ci błąd, nie bój się do niego przyznać i przeprosić.

Artykuły o tej tematyce: https://wle.pisz.pl/czego-nie-wrzucac-do-netu

Każdy popełnia błędy, ale tylko ludzie naprawdę zasługujący na szacunek potrafią głośno o tym znaczyć i okazać skruchę. Jeśli zaczniesz zarabiać na swoim wyglądu i reklamować różne przedmioty czy usługi, koniecznie sprawdzaj na naszą rękę, czy nie jest to oszustwo albo dropshipping. Nie jest niczego gorszego, niż reklamowanie scamu i przy okazji oszukiwanie swoich odbiorców. Jeśli coś takie zrobisz, nie tylko będzie się to za Tobą ciągnęło przez resztę kariery, ale stracisz zaufanie w oczach swoich obserwatorów, przez co możesz być problemy ze znalezieniem nowych i czystych współpraca, które będą dla Ciebie opłacalne.